Bet fakts uz pasaules ir pati visietiepīgākā lieta.

/M. Bulgakovs. "Meistars un Margarita"/

Saeima, 2017. gada 27. jūlijs

Sēdes vadītāja.

 

Pats esmu autovadītājs, un tikai priecātos par zemām degvielas cenām, tomēr neatbalstu primitīvi veidotu boikotu. Tāpēc arī ieskatījos boikotam "vēderā".

Foto: Fotolia (ilustratīva nozīme)

Lai nu kā, tomēr es nevaru piekrist sava bijušā kolēģa rindām: "Nezināmas kvalitātes un izcelsmes preces tirgojošā veikalu tīkla Lidl (..)". Šīs rindas vienkārši ir sprādzienbīstamas un arī izteikti neloģiskas.

Tālais 2017. gada 1. janvāris. Latvijas robeža. Robežpārejas punkts. Jānis beidzot atļāvies greznību – ar auto ierasties ciemos pie savējiem. Ilgus gadus strādājis ārpus Latvijas.

Aizpagājusī nedēļa bija ne tikai pēclieldienu, bet arī valsts noslēpuma zīmē. Valsts kancelejas vadītāja Elita Dreimane ir atteikusies ierasties mūsu valsts noslēpumu sargātāju SAB telpās bez advokāta. Skandāls! Progresīvā žurnālistu kliķe izlikta no Valsts kancelejas telpām. Skandāls.

Ne, ne. Nesacerieties. Edgara Rinkeviča sekotājs es neesmu un nebūšu. Un diez vai kādu interesēs, par ko es jūtos lepns. Šoreiz arī nav par ko lepoties. Ir dažas lietas, kas tiek pasniegtas kā baigais sasniegums. Ar ko tad ir slavens 2014. gada 6. novembris?

Valsts, kura var būt un kuras laikam tomēr nebūs. Šādi es vēlos pārfrāzēt publicista Daiņa Īvāna rakstu portālā Delfi.lv. No savām subjektīvajām emocijām vēlētos atzīmēt - man šķiet, ka savulaik tik revolucionārais cilvēks ir kļuvis par stagnātu, konservatoru un gandrīz pat reakcionāru. Kādēļ tāds ir mans subjektīvais viedoklis?

http://www.delfi.lv/news/saeimas-velesanas/viedokli/dainis-ivans-brinumu-nebus.d?id=45053488

Britu autors D.Princs grāmatai par PSRS sabrukumu, tai skaitā Latvijas brīvības izcīņu Trešajā atmodā devis nosaukumu "Nenotikušais karš". Karš, kura nebija un kurš bija.

Mēģinājumi noskaidrot, kas tas slēpjas valsts galvoto studiju kredītu piešķiršanas aizkulisēs pamazām tuvojas noslēgumam. Loģiskam noslēgumam, nevis mani kāds palūdza paklusēt un šajā tēmā nemeklēt zemūdens akmeņus.

Kā jau lasītāji ir pamanījuši, Latvijas Universitātes godu valsts galvoto kredītu jautājumā ir apņēmies aizstāvēt Latvijas Universitātes Studentu servisa direktors Jānis Saulītis. Lai noskaidrotu lietas būtību, Saulīša kungam tika uzdoti tie paši jautājumi, ko mēģināju uzdot Latvijas Universitātes rektoram Mārcim Auziņam.

Pēc raksta "Noslēpumainais valsts galvotais studiju kredīts" publiskošanas un vēršanās pie LU rektora Mārča Auziņa mikroblogotavas vietnē Twitter ar lūgumu komentēt rakstā uzdotos jautājumus, ir sākusies kustība.

LUVasara jau noslēgusies un jau garām ir Zinību diena gan pirmklasniekiem, gan potenciālajiem vidusskolu beidzējiem, gan arī tiem, kas šogad pirmo reizi lepni dēvējas par studentiem un studentēm. Vidusskolas atestāts saņemts, dokumenti studijām iesniegti, konkursi izturēti, un valsts galvotajam studiju kredītam arī pieteikums iesniegts. Viss būtu kārtībā, ja vien…

Kopš Eiropas Parlamenta vēlēšanām 2014. gada 24. maijā ir pagājuši gandrīz divi mēneši, un jau no Latvijas ievēlētie deputāti ir parādījuši, kādas būs viņu prioritātes Eiropas Parlamentā. Zemnieku interešu aizstāvība šo prioritāšu lokā nav.

Apakškategorijas