Bet fakts uz pasaules ir pati visietiepīgākā lieta.

/M. Bulgakovs. "Meistars un Margarita"/

Patiesībā nu jau arī es apsveru lauzt līgumu ar Lattelecom. Iemesls - nebūsim naivi - apnikušas uzbāzīgās reklāmas par Lattelecom TV. Tas ir pirmais. 

Otrais - nepārtraukti tiek paaugstinātas abonēšanas maksas, jā, tā nu tas ir, un nenoliegsim. Vismaz laikā, kamēr esmu Lattelecom abonements, šis ir vismaz otrais abonentmaksas paaugstinājums, klāt vēl jānosauc fakts, ka man n-tos gadus bija Microlink e-pasta adrese, un Lattelecom pārņēma to, un vienā brīdī sāka pieprasīt e-pasta adreses abonēšanas maksu, kaut arī sākotnējais līgums bija tāds, ka e-pasta adrese ir par brīvu uz, tā teikt, mūžīgiem laikiem.

Trešais - Lattelecom bosa alga pārripo apmēram pusmiljonu ēriku. Saprotu, jaunākās tehnoloģijas, bet klienti jau tās ir apmaksājuši.

Zīmīgi sakrīt, ka Lattelecom vadītāja alga ir pieaugusi, jo ir pieaugusi peļņa, ja ir pieaugusi peļņa, tad ir iespējams samazināt izmaksājamās peļņas īpatsvaru un pārējo novirzīt jauno tehnoloģiju ieviešanā. Ne tā? Tā.

Ceturtais - ja VID plucina uzņēmumus, kuru darbinieki sniedz pakalpojumus kā mikronodokļa maksātāji, sakot, ka tā ir nodokļu optimizācija un uzņēmumi izvairās no nodokļu nomaksas, tad Lattelecom daudzi darbinieki, nerunāsim par visiem, ir noslēguši uzņēmuma līgumus, tas nozīmē, ka Lattelecom nodarbojas ar to pašu nodokļu optimizāciju un peļņas īpatsvara palielināšanu... VID to atbalsta.. Jā, tāds sociāli atbildīgs uzņēmums, kuru vada cilvēks, kas saņem pusmiljonu gadā un pārvietojas ar uzņēmuma auto, kas nopirkts tieši viņam.

Un tagad atgriezīsimies pie nepieciešamības paaugstināt abonēšanas maksu... Kolīdz vienas robežas sakrīt ar citām, jāsāk pārvērtēt, un manā gadījumā LMT piedāvātais mājas internets 1 (nekādas reklāmas!!) jau ir lētāks par Lattelekom piedāvājumu. Ja mobilais internets ir lētāks par optisko, kaut arī lēnāks, tad es neesmu piesiets vadiem, un ja vajag, varu rūteri pasist padusē un doties kaut dziļos laukos, ja tur ir pārklājums.

Lattelecom vadītājs mums tiek rādīts kā liels ekonomikas jomas guru, ja pareizi atceramies Tomasa Piketī grāmatu "Kapitāls 21. gadsimtā", kuras vienu vāku rotā Lattelecom vadītāja atsauksme par grāmatu. Ja šāda līmeņa vadītājs nesaproti, ka viņa uzņēmuma sniegto pakalpojumu maksas ir sasniegušas robežcenu, kas jau sakrīt ar alternatīvu pakalpojumu, tad...